Kargo Politikası

Teslimat Süresi

Siparişinizin hazırlanma süresi 4-8 iş günüdür. Cumartesi ve Pazar günleri depomuz ve genel merkezimiz çalışmamaktadır. Siparişleriniz size özel olarak ekibimiz tarafından sevgiyle hazırlanmaktadır. Siparişlerinizdeki tüm ürünler sizin için hazırlanmaktadır.

Ücretsiz Kargo Avantajı

🇹🇷 Türkiye Cumhuriyeti'ndeki müşterilerimiz için 750 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedeli almamaktayız. Bu tutarın altındaki siparişlerde ise 66 ₺ kargo bedeli talep ediyoruz. Teslimatlar Yurtiçi Kargo tarafından yapılmaktadır.

🇬🇧 İngiltere ve Birleşik Krallık topraklarındaki müşterilerimiz için 50£ üzerindeki siparişlerde hiçbir taşıma bedeli ödemeden FedEx firması aracılığıyla teslimat hizmeti sunuyoruz. Barem altı siparişlerinizde ise gönderim bedeli 9£'dır. Siparişlerinizdeki tüm tutarlara gümrük bedeli ve vergiler dahildir.

🇺🇸 Amerika Birleşik Devleti topraklarındaki müşterilerimiz için 50$ üzerindeki siparişlerde hiçbir taşıma bedeli talep etmemekteyiz. Barem altı siparişlerde ise 10$ taşıma bedeli talep edilmektedir. Teslimatlar UPS veya FedEx firması aracılığıyla yapılmaktadır. 800$ altındaki tüm siparişlerde gümrük bedeli dahildir. 800$ üzeri siparişlerinizde gümrük ve vergi ödemeleri tarafınıza aittir.

🇨🇦 Kanada topraklarındaki müşterilerimiz için 70CA$ üzerindeki siparişlerde hiçbir taşıma bedeli talep etmemekteyiz.Barem altı siparişlerde ise 10CA$ taşıma bedeli talep edilmektedir. Teslimatlar UPS veya FedEx firması aracılığıyla yapılmaktadır. 800CA$ altındaki tüm siparişlerde gümrük bedeli dahildir. 800CA$ üzeri siparişlerinizde gümrük ve vergi ödemeleri tarafınıza aittir.

🇰🇷 Güney Kore topraklarındaki müşterilerimiz için 66.000₩ üzerindeki siparişlerde hiçbir taşıma bedeli talep etmemekteyiz.Barem altı siparişlerde ise 20000₩ taşıma bedeli talep edilmektedir. Teslimatlar UPS firması aracılığıyla yapılmaktadır. 

🇯🇵 Japonya topraklarındaki müşterilerimiz için 7500 ¥ üzerindeki siparişlerde hiçbir taşıma bedeli talep etmemekteyiz.Barem altı siparişlerde ise 1500 ¥ taşıma bedeli talep edilmektedir. Teslimatlar UPS firması aracılığıyla yapılmaktadır.

🇦🇺 Avustralya topraklarındaki müşterilerimiz için 100A$ üzerindeki siparişlerde hiçbir taşıma bedeli talep etmemekteyiz.Barem altı siparişlerde ise 30A$ taşıma bedeli talep edilmektedir. Teslimatlar UPS veya FedEx firması aracılığıyla yapılmaktadır. Tüm siparişlerde gümrük ve vergi ödemeleri tarafınıza aittir. 

🇷🇺 Rusya topraklarındaki müşterilerimiz için 5000 ₽ üzerindeki siparişlerde hiçbir taşıma bedeli talep etmemekteyiz.Barem altı siparişlerde ise 1500  taşıma bedeli talep edilmektedir. Teslimatlar UPS veya Aramex firması aracılığıyla yapılmaktadır.

🇪🇺 Avrupa Birliği ülkeleri için 50€ üzerindeki siparişlerde hiçbir taşıma bedeli talep etmemekteyiz. Barem altı siparişlerde ise 10€ taşıma bedeli talep edilmektedir. Teslimatlar DHL veya FedEx firması aracılığıyla yapılmaktadır. Tüm siparişlerde gümrük ve yerel vergi ödemeleri dahildir.

Avrupa Birliği Ülkeleri kapsamında gönderim yaptığımız ülkeler:


Almanya
Fransa
İspanya
İtalya
Hollanda
Belçika
Portekiz
Yunanistan
Bulgaristan
Lüksemburg
Norveç
İsveç
Finlandiya
Danimarka
Estonya
Letonya
Litvanya
Polonya
Çek Cumhuriyeti
Malta
Slovenya
İsviçre
Kıbrıs

Gönderim Yapmadığımız Ülkeler:

Suriye
Yemen
Ürdün
Suudi Arabistan
Afganistan
Filistin
Libya
Mısır
Cezayir

Yaşadığınız ülke listelerimiz arasında yok ise lütfen bize bilgi@yarisnote.com adresinden ulaşın. Teslimat süreçlerimizle ilgili sizi memnuniyetle bilgilendirmek isteriz.


Özel Ambalaj ve Koruma Önlemleri

  Ürünlerimizi markamızın özel ambalajıyla göndermekteyiz. Gerekli koruma önlemleri, markamız tarafından alınmaktadır, böylece ürünleriniz güvenli ve sağlam bir şekilde size ulaşır.

  Teslimat Sorumluluğu

   Ürünlerinizin teslimat süreci boyunca, FedEx, UPS ve Yurtiçi Kargo firmasının teslimat sorumluluğu bulunmaktadır. Kargonuzun takip bilgilerini, sipariş verdiğiniz e-posta adresine gönderilecek olan bir takip numarasıyla takip edebilirsiniz.

   Teslimat Adresi ve Zamanı

    Sipariş verirken lütfen teslimat adresinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde belirttiğinizden emin olun. Teslimat işlemleri sırasında herhangi bir değişiklik yapmak isterseniz, müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

    Kayıp veya Hasarlı Ürünler

     Ürünlerinizin kaybolması veya hasar görmesi durumunda, müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Sorunu en kısa sürede çözmek için yardımcı olacağız.

     Bu kargo politikası, sizin için alışveriş deneyiminizi daha keyifli ve sorunsuz hale getirmek amacıyla oluşturulmuştur. Müşteri memnuniyeti, en önemli önceliklerimizden biridir ve tüm siparişlerinizin güvenli ve hızlı bir şekilde size ulaşmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.